Preventivní péče 

Vložte svůj text...

Vakcinace 


Prevence proti endo a ekto parazitům 

Vybavení naši kliniky poskytuje také prodej ekto/endo parazitik - tedy léčiv, které jsou speciálně navrženy proti parazitům. Zakoupit si u nás můžete tablety, spot-on nebo pasty. 

Vyšetření krve, moči 

Vyšetření krve je jedno ze základních vyšetření, díky kterému umíme zjistit informace o zdravotným stavu vašeho mazlíčka. Odchylky v hodnotách nám mohou ukázat, kde je problém. Slouží také k monitoraci terapie. Díky hematologickému analyzátoru Idexx VetAutoread máme v ruce výsledky do 15ti minut. 

Vyšetření moči je cenná diagnostická metoda, díky které umíme rychle a snadno zjistit velké množství chorob. Moč nás také informuje o funkci ledvin a močových cest. U nás používáme testovací proužky, refraktometr a také mikroskop. Moč může sbírat majitel (celý proces vysvětlíme), nebo můžeme udělat cystotomii - sterilní odběr moči přímo z močového měchýře. 

PennHIP screening 

PennHIP screening děláme již u pejsků od 16.týdne věku. Tohle vyšetření mohou provádět pouze certifikovaní lékaři PennHIP (u nás je to MVDr. Juraj Hanzel). Posouzení laxnosti kyčle doporučujeme všem pejskům u kterých máme podezření na rozvoj dysplázie v budoucnosti, ale taky těm, kteří 

Poradenství v oblasti výživy 

Nedílnou součástí naši kliniky je také výživové poradenství. Poradíme Vám, jaké krmivo je pro vašeho mazlíčka to nejvhodnější a také Vám můžeme v případe zájmu poradit i ohledně doplňků stravy (chondroprotektíva, oleje, vitamíny,..)