Open Monday - Friday 9:00am - 3:00pm
en

Welcome to the website of Vet Praha Veterinary Clinic

We are a fully equipped veterinary clinic based in Prague 4. We provide all veterinary care from prevention to diagnostics and surgery. We have new operating room with kennels, biochemical and hematology analyzer, intra-oral X-ray, dental tower and other modern equipment.

 In addition to regular surgery, we also specialize in veterinary dentistry - we offer everything from basic dental hygiene and extractions to procedures beyond the scope of normal veterinary practice (vital pulp amputation, endodontics, consultation and assessment of bite defects and subsequent correction).

 We also perform dental treatment of rodents - guinea pigs, rabbits and hamsters. 

We offer professional, sensitive and a friendly approach for favorable prices. 

Opening hours

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday


9:00am - 3:00pm
9:00am - 3:00pm
9:00am - 3:00pm
9:00am - 3:00pm
9:00am - 3:00pm
closed
closed

dr. Hanzel and dr. Lonský
dr. Hanzel
dr. Hanzel and dr. Lonský
dr. Hanzel
dr. Hanzel


Reference

Jsem strašně vděčná, že jsem na pana doktora narazila. Mému kocourovi přišel na absces v tlamě, který byl ochotný hned další den odoperovat. Vzhledem k tomu, že je kocour epileptik, mi dal i prášky na převoz a všechno ochotně vysvětlil. Přístup k pacientům i páníčkovi je neskutečně přátelský a empatický. Moc děkujeme a s Mickym zdravíme!

Anabeth Ell Brooks

Najít veterinární kliniku, kde veterináři OPRAVDU záleží na svých ( čtyřnohých) pacientech je v dnešní době vzácnost. Jsem ráda, že jsem ji právě zde našla. Za mě bezkonkurenční přístup k pacientům (i jejich mírně nervózním páníčkům :)). Jednají vždy ve vašem zájmu, jsou velice pečliví, spolehliví. Veškerý průběh vyšetření i zákroku mi vysvětlovali, popisovali, samotnou mě uklidnovali a jednali v našem nejlepším zájmu. Všechno proběhlo více než hladce a já velmi děkuji za péči. Obzvlášť velké díky patří MVDr. Jurajovi Hanzelovi, který má mou plnou důvěru a díky i té nejhodnější sestřičce pod sluncem.

Lucie Dušková


Dnes absolvovane čistenie zúbkov, odstránenie zúbkov a čistenie slzných kanálikov. Naprostá spokojenost, úžasný prístup pana doktora Hanzela. Všetko vysvetlené v kľude a príjemnom prostredí 🙏..doporučujem všetkým...ešte raz veľká vďaka..Andrea a naša Dejnuška 🐩

Andrea Andrejková

Super prístup a ochota. Veľmi vďaka

Tomáš Páleníček


Velmi příjemná ordinace kde dostane vás pes i něco na zub

Jakub Šára


Pán doktor Hanzel je znalý a skúsený profesionál.

Vojtěch Šikola


Highly talented vet team, they did a lot of successful surgeries with magic hands and all of them went well, thank u all, u r amazing...

Ahmed Zaki


Můžu jen doporučit,jsem laik nicméně kvalitní doktor a příjemná sestřička, pravděpodobně Slováci. Jsme spokojeni vše vysvětlí a doporučí. Kvalitní péče.👍👍👍

Bartlomiej Volf, Szczykutowicz 


Nejlepší veterinární klinika z kterou jsem se setkal. Přístup a ochota paní doktorky za 5*. Moc děkuju!🙂

Tomáš Laurenčík


First time here. Took my baby Bella here because of her dental problems. We were able to get a next day appointment. Dr. Hanzel was very professional, compassionate and explained everything. I highly recommend his service.

Daniela Millman


Tuto veterinární kliniku mohu jen doporučit. Pan doktor Hanzel je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Je vidět, že svou práci dělá s láskou a tím je myslím řečeno vše. Ještě jednou díky!

Dušan Hrunek


Vstřícnost, milý přístup, naprostá spokojenost. Kliniku Vet Praha doporučuji Olga

Olga Janu


Skvělý přístup, solidní ceny a hlavně skvělá odborná pomoc, moc děkuji:)

Petra Šimanová


Kliniku pod vedením pana doktora zcela bez okolků doporučuji. Úžasný přístup a profesionalita nakombinovaná s humorem, zkrátka vše super. S Tazikem moc moc děkujeme!

Ondřej Husek

Pan doktor je velmi milý a není problém s ním cokoli zkonzultovat. Můžeme vřele doporučit.

Tereza Přibylova


Nemůžu si stěžovat, přístup pana doktora Hanzela je skvělý. Moje kočička se ho snad ani nebojí. Jsem spokojená

Noélia Gryžbonová


Dr Hanzel is our favorite vet, he takes the time to explain everything in detail and in fluent English, and he's super friendly. He took great care of our cat.

Ioanna Kolovou


Pan doktor Juraj Hanzel, naprosto skvělý. Vřele doporučuji !!! Ráno vytrhal našemu kocourovi všechny zuby, už po poledni, kočka jako znovu zrozená. Moc děkujeme :)

Zdena Dudkova 


Ještě jednou MOC DĚKUJEME panu Hanzelovi 🙏🙏🙏 za skvěle odvedenou práci (trhání zubů u boxerky, odstranění zubního kamene u pinče) a neskutečně pohodový, přátelský, profesionální a lidský přístup s kapkou dobrého humoru😁☺️. Dostali jsme na něj doporučení od známého, za které jsme nesmírně vděční, jelikož si myslíme, že jsme narazili na toho nejlepšího.🤩 PAN doktor všechno ochotně ukázal, vysvětlil a zodpověděl...nemáme absolutně co vytknout. Naši pejsci jsou pro nás vším a proto už budeme chodit jenom tady.🙌🐾 Packu na to!

Aneta Houšková

Za mě je neuvěřitelné, když lidi poznají někoho jako je Juraj Hanzel. Neskutečná profesionalita , úžasný přístup . Svou práci dělá s láskou. A ke skvělému doktorovi patří úžasná sestřička, která tady rozhodně nechybí. Velmi doporučuji.
Děkujeme za Vaší péči
K.R. 

Kateřina Randoušková

If you are looking for honesty, empathy, real knowledge and deep care of your beloved pet,this is the only place to trust. They save my dog. I can't thank you enough for saving my dog. You're the best thing that could have ever happened to us.

Dania De Marzi